Наші шахісти і шашкісти знову серед найкращих в області

ZF0A14013-4 жовтня в м. Новояворівськ відбулась особисто-командна першість області з шахів за Програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини та VІІІ обласних ігор ветеранів, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких. В змаганнях взяли участь команди з 19 районів і міст області та 12 команд ветеранів – всього 81 учасник. Команда ветеранів Турківського району у складі Юрія Лембака, Петра Рогача та Ганни Мамчук посіла третє місце з результатом 16 очок. У особистому заліку серед ветеранів переміг Юрій Лембак, в якого 7 очок. На другому місці – стриянин Юрій Ганусяк – 6,5 очок, на третьому місці – Ігор Лещишак з Червонограда – 6 очок.

Ще кращих результатів за програмою цих змагань досягли турківські шашкісти, які змагались 10-11 жовтня 2015 року у м. Львові. У змаганнях взяли участь команди з 14 районів і міст області та 10 команд ветеранів і 6 команд «Інваспорту» – всього 76 учасників. Перше місце посіла команда Нового Роздолу, друге – Стрийського району, третє – Яворівського району. Команда нашого району у складі Василя Музики, Ярослава Богдича та Ольги Лембак посіла четверте місце. Найкращий результат в особистому заліку показала Ольга Лембак, яка посіла перше місце серед жінок, набравши 11 очок з 14 можливих. Серед чоловіків перше місце з результатом також 11 очок посів 25-річний військовослужбовець, учасник АТО Юрій Кунець з Яворівського району.

Серед ветеранів команда нашого району, за яку виступали Іван Ільницький, Богдан Москаль і Ганна Мамчук впевнено, як і минулого року посіла перше місце, залишивши позаду себе сильні команди Сокальського та Жовківського районів.

Переможці змагань в особистому і командному заліку були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Вадим Климович).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>