Наше завдання – максимально стабілізувати ситуацію, – Іван Собко щодо поширення коронавірусу на Яворівщині

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Івана Собка та заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрія Васька у Яворівській РДА  відбулась нарада щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID – 19.

Під час наради присутні обговорили питання посилення контролю протиепідемічних заходів на ринках, в магазинах і дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів, контроль за роботою мобільних груп в районі.

Також особливу увагу зосередили на посиленні епіднагляду за особами, які перебувають на самоізоляції та контактними особами.

«Ми посилюємо роботу у цьому напрямі і будемо й надалі працювати над локалізаціями кожного спалаху індивідуально», – наголосив Андрій Васько.

Присутні заслухали звіт Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру щодо ситуації з гострою респіраторною хворобою, спричиненої короновірусом COVID – 19 на території Яворівського району.

«Ми з вами повинні розуміти, що ситуація серйозна, потрібно працювати і контролювати процес протиепідемічних заходів в районі. Наше завдання – максимально стабілізувати ситуацію. Завдання ж кожного мешканця Львівщини – дотримання елементарних заходів безпеки задля збереження свого здоров’я. Тут немає чужих людей, немає чужих лікарів, ми тут єдині і повинні розуміти, що тільки спільними зусиллями ми досягнемо результату та зупинимо поширення захворювання», – наголосив Іван Собко.

Члени наради обговорили алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання. Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна проінформувала про ситуацію, яка наразі склалася в районі.

«У Яворівському районні є ситуація з найскладніших у Львівській області. Зареєстровано 348 випадків, з них лабораторно підтверджено 251 випадок захворювання на COVID – 19, – розповіла Віра Левицька. – Що робити особам, які контактували з хворим або підозрілим на захворювання COVID – 19?  Перш за все, слід звернутись до свого сімейного лікаря, який направить вас на ПЛР обстеження, який оцінить клінічний стан ваш, стан вашого здоров’я, необхідність надання медичної допомоги та лікування, і порекомендує режим самоізоляції. Особливим є дотримання самоізоляції протягом 14 днів,  наприкінці терміну 14 днів слід провести ПЛР обстеження. Після отримання негативного результату проводиться повторне обстеження через 4-5 днів, коли  другий результат від’ємний людина може виходити з самоізоляції».

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*