Наш земляк Іван Деревянко взяв участь в чемпіонаті області з гирьового спорту

скачанные файлы

Нещодавно, 5-6 березня, на базі кафедри Національного університету «Львівська Політехніка», відбувся  Кубок Львівської області  з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.

В змаганнях брали участь 53 учасники, серед яких були як чоловіки, так і жінки. Головним суддею та секретарем змагань були: Василь Світлик та Роман Канафоцький.

На цьому чемпіонаті взяв участь і наш земляк з с.Ластівка Турківського району Іван Деревянко. Він виступив  у ваговій категорії до 78 кг довгим циклом 32 кілограмовими гирями з результатом 50 підйомів  здобув  переконливу перемогу над суперниками.

Нагадаємо, що це є результат майстра спорту і Іванові цього було достатньо для першого місця. Зазначимо, що  він виконує норматив міжнародного майстра. До чемпіонату України Іван планує готуватись посилено, щоб і там здобути перше місце.

За підсумками змагань серед чоловіків та юніорів, переможцями Кубка Львівської області з гирьового спорту в різних вікових та вагових категоріях стали: Антон Убогов, Микола Дудка, Назар Климчук, Роман Грушка, Володимир Андрейчук, Володимир Дашкант, Іван Деревянко, Микола Драган, Ярослав Панькевич, Богдан Зілінський, Роман Мних, Любомир Курило та Андрій Лагуш.

Також в рамках Кубку серед жінок та юніорок в різних вікових та вагових  категоріях перемогу вибороли: Роксолана Павлишин, Марія Данчівська, Іванна Лагуняк та Марія Блащук.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>