Населені пункти – лідери з мобілізації отримають 2,5 млн. грн. на інфраструктурні проекти

У вівторок, 15 вересня, на сесії Львівської обласної ради затвердили Програму розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, які перевиконали мобілізаційне завдання у 2015 році. Йдеться про 8 громад в області, які упродовж шести хвиль мобілізації демонстрували найвищі показники. На цю Програму передбачено кошти в сумі 2,5 млн гривень.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка повідомив, що в цих громадах кожен четвертий військовозобов’язаний пішов в АТО. “Спочатку ми думали запропонувати в кожному селі зробити освітлення, – зазначив Олег Синютка. – Однак виявилося, що у кожного з них є різні потреби. Одні сказали, що їм потрібно вікна в школі замінити, комусь дорогу зробити, а ще інші говорили про потребу перекрити дахи. Тому ми вирішили, що допоможемо кожному селу вирішити їх конкретну проблему. Це відбувається за погодження сільських рад”.

Як зазначив заступник голови ОДА Андрій Корнат, це є конкретні вчинки і дії саме простих людей, які погодилися іти в Збройні Сили України. Він навів приклад Сянківської сільської ради Турківського району з населенням 544 осіб, де 12 військовозобов’язаних пішли виконувати завдання в зоні АТО.

Нагадаємо, що найвищі показники продемонстрували Станіславчицька сільська рада Бродівського району, Тучапська сільська рада Городоцького району, Купич-Волявська сільська рада Жовківського району, Зубівмостівська та Убинівська сільська рада Кам’янко-Бузького району, Синьківська та Тетевчицька сільська рада Радехівського району, Сянківська сільська рада Турківського району Львівщини.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*