Народний самодіяльний хор «Нескорені» святкує 25-річчя

Сьогодні, 20 травня, у Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся концерт Народногосамодіяльного хору учасників визвольних змагань, УПА та ветеранів праці “Нескорені” з нагоди 25 – річчя.

Із ювілеєм хористів привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Сьогодні ми переможемо не лише силою зброї, але й нашою вірою і українськими традиціями, носіями яких є ви, люди незламні і сильні. Нині наша історія твориться в Україні, будемо єдині, то обов’язково переможемо і синьо-жовтий прапор замайорить над Донецьком, Луганськом, Севастополем та Сімферополем. Молоді люди беруть приклад з вас, будьте попереду і не тільки ті таланти, які ви даруєте будуть оспівані, а ваша твердиня дає нам віру в майбутнє, у перемогу, бо ми сильні, горді і нескорені”, – зазначив Олег Синютка.

За вагомий внесок у розвиток хорового мистецтва, багаторічну культурно-просвітницьку роботу та з нагоди 25-річчя з часу заснування хору Олег Синютка відзначив подякою облдержадміністрації колектив та художнього керівника Богдану Сімович-Авдієвську.

Під час концерту прозвучали пісні «Йшли селом партизани», «Любіть Україну», «Ave Maria», «Зашуміть ліси, діброви» тощо.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*