Народні депутати розглянули пропозиції щодо внесення змін до Держбюджету на 2017 рік

28 вересня відбулась зустріч голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з народними депутатами України від Львівщини.

У ході зустрічі розглянули проекти законів України, важливих для Львівської області, зокрема пропозиції про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2017рік»,  пропозиції до законопроекту бюджету України на 2018 рік та Бюджетного Кодексу України.

Відтак, Львівська ОДА запропонувала передбачити з державного бюджету субвенції для надання пільг за житлово-комунальні послуги та пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Визначити в державному бюджеті освітню субвенцію на оплату праці всім працівникам закладів освіти в частині надання послуг загальної середньої освіти, а також  збільшити обсяг медичної субвенції на 20%.

Серед інших пропозицій – передбачити субвенцію з державного бюджету на придбання санітарного автотранспорту для закладів охорони здоров’я Львівщини у розмірі 224 млн грн.

Також  передбачити кошти для Львівської області на модернізацію та технічне переоснащення шахт ДП «Львіввугілля» .

Окрім того, продовжити експеримент щодо перерахування обласним бюджетам 50 відсотків понадпланових надходжень митних платежів.

Передбачити з державного бюджету субвенції з державного бюджету на збереження історичної забудови міст, об’єктів історико- культурної спадщини та об’єктів ЮНЕСКО, зокрема на проведення ремонтно-реставраційних робіт Архикафедрального собору святого Юра у Львові.

Народні депутати також розглянули пропозицію розробити державну цільову програму з ремонту мостових переходів на автомобільних дорогах загального користування на 4 роки та передбачити в державному бюджеті на 2018 рік для Львівської області 164,5 млн грн та ряд інших.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*