Нарада з питань виконання законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів

bez-nazvanyya31 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань виконання законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів. На нараді взяли участь завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Олег Сподарик, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, директор ПП «Тур- Авто» Василь Кметик та інженер з безпеки руху та охорони праці ПП «Тур-Авто» Василь Пуршак.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Гута право на пільгове перевезення мають ветерани війни, діти війни, ветерани праці та пенсіонери за віком, діти з багатодітних сімей, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, також громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого) та інші категорії громадян згідно чинного законодавства. Особи, які мають право на пільги занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру.

В районі перевезенням пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування займається ПП «Тур-Авто».  Відносини авто перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, згідно статті 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначаються договором про компенсацію витрат на перевезення окремих категорій громадян у Турківському районі.

Також на нараді було узгоджено з водіями щодо безоплатного проїзду дружин, дітей та батьків загиблих учасників АТО, а директор ПП «Тур-Авто» Василь Кметик зобов’язався видати їм посвідчення.

Звернуто увагу на те, що учасники АТО не завжди пред’являють водієві посвідчення, внаслідок чого виникають конфлікти. Дійшовши спільної думки велике прохання до учасників АТО належним чином пред’являти посвідчення, оскільки як зауважили водії є  багато випадків недійсних.

Крім цього для належної чистоти в автобусах велике прохання до пасажирів дотримуватися чистоти, не засмічувати транспортний засіб, а водії зі своєї сторони зобов’язалися утримувати порядок.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*