Нарада з питань виконання Соціальних ініціатив Президента України

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Січак  провів нараду з соціальними працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на якій були розглянуті питання про реалізацію соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з питань удосконалення соціальної роботи в районі з метою охоплення максимальної кількості сімей та осіб соціальними послугами про стан реалізації ініціатив Президента на територіях сільських рад  щодо уникнення негативних ситуацій в родинах.

На нараді зазначено, що фахівцями із соціальної роботи в районі  було здійснено 97 соціальні інспектування та візити в сім’ї, в яких живуть діти-інваліди. Під час соціальних інспектувань та візитів  надані 421 соціальні послуги щодо покращення умов проживання та виховання дітей-інвалідів. Основними причинами  цього є безробіття, складні стосунки в сім’ї, низький рівень матеріального забезпечення, інвалідність дітей та батьків. 13 сім’ям надано допомогу у вигляді одягом  та взуттям.

До Центру звернулося 5 батьків в яких виховуються діти-інваліди з питань сприяння надання гуманітарної та грошової допомоги, щодо оздоровлення, надання пільг та забезпечення прав дітей з особливими вадами, а також забезпечення комп’ютерною технікою для окремих дітей від спонсорів.

Крім того за сприяння РЦСССДМ було звернення до Турківської комунальної центральної лікарні  щодо надання ліків для дітей-інвалідів, особливо для дитини Кріль Д. В.. як проживає в селі Шандровець. З метою привернення уваги державних та громадських організацій до проблем дітей з вадами стало традицією проведення районних фестивалів творчо обдарованих дітей з  особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші». Більш обдаровані діти беруть участь в обласних конкурсах. До проведення заходу залучаються спонсори, меценати. Зараз Центр веде роботу по виявленню творчо обдарованих дітей, сприяє їх подальшому навчанню.

По завершенню наради Іван Січак  підвів підсумки та наголосив, що сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, мають бути під постійною увагою кожного, а діти повинні знати, що мають право на особливу увагу не лише від батьків, а й від влади в особі соціальних працівників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*