Нарада з питань реалізації пілотного проекту «Рука допомоги»

???????????????????????????????

У вівторок, 7 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, за участі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Гута, директора районного центру зайнятості Мирослави Павлик, директора РЦСССДМ Марії Павлик, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Ірини Дзьондзи проведено нараду з питань реалізації пілотного проекту «Рука допомоги». Даний пілотний проект фінансується з коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Стосується осіб, які відносяться до категорії тимчасово переміщених осіб, малозабезпечених сімей та осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. В пілотному проекті особи, які будуть брати участь можуть отримати до 64000 грн. на придбання обладнання для само зайнятості. Особа, яка виявить бажання повинна звернутися із заявою в Турківський районний центр зайнятості, пройти відповідне навчання, підготовити бізнес план та презентувати його на обласній комісії.

У випадку позитивного рішення комісії особа повинна зареєструватися як підприємець і тоді з коштів програми для неї буде закуплено обладнання відповідно до представленого бізнес плану.

На даний період часу соціальними працівниками району проводиться агітаційно-роз’яснювальна  робота серед цільової групи осіб з метою залучення їх у даному проекті.

??????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*