Нарада з питань призначення відповідальних осіб за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх

???????????????????????????????

14 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань призначення відповідальних осіб за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх. На нараді присутні в.о.директора Турківського РЦСССДМ Марія Павлик, фахівці соціальної роботи та представники служби у справах дітей райдержадміністрації. Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, турбує і батьків, і педагогів, і суспільство в цілому. Неблагополучний стан здоров’я дітей і підлітків у деяких випадках стає причиною їхньою девіантної поведінки. Серед неповнолітніх злочинців до 30% мають порушення здоров’я. На поведінку дітей та підлітків впливають хронічні захворювання, травми, послабленість нервової системи, погана спадковість. Добре, міцне здоров’я — головна умова повноцінного життя дитини.

Вирішено відповідальною особою за роботу з профілактики алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх осіб затвердити педагога соціального Турківського РЦСССДМ Ольгу Андрійчин.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*