Нарада з питань прикордонного режиму

???????????????????????????????

Сьогодні, 14 листопада, під керівництвом першого заступника голови Турківської районної державної адміністрації Миколи Яворського за участі начальників відділів прикордонної служби «Боберка», «Лопушанка», «Сянки», голів сільських рад, представників лісових господарств, начальника Турківського дорожньо – ремонтного пункту проведено нараду з питань прикордонного режиму. Метою наради було узгодження спільних дій по порядку практичного впровадження наказів МВС України від 4 серпня 2017 року №686 та №689 та поліпшення взаємодії, координації спільних дій з протидії протиправній діяльності на ДК.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

 1. Доведення вимог наказів МВС України від 4 серпня 2017 року №686 «Про затвердження порядку в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між ДК і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб» та від 4 серпня 2017 року №689 «Про затвердження інструкції про порядок взаємодії дільничних інспекторів прикордонної служби ДПСУ та ДОПНПУ».
 2. Обговорення спільних дій по порядку практичного впровадження вищевказаних наказів МВС України.
 3. Встановлення дорожніх знаків відповідно до реєстру доріг, затверджені розпорядженням Турківської райдержадміністрації №119 від 06.06.2016р.
 4. Узгодження місць пропуску осіб за ЛІПС на ділянках відповідальності.
 5. Визначення місць відпочинку та проведення господарських робіт.

Було прийнято рішення:

 1. Довести до відома посадових осіб та населення вимоги наказів МВС України від 04 серпня 2017 року №686 «Про затвердження порядку в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між ДК і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб» та від 04 серпня 2017 року №689 «Про затвердження інструкції про порядок взаємодії дільничних інспекторів прикордонної служби ДПСУ та ДОПНПУ».
 1. Уточнити порядок в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між ДК і лінією прикордонних інженерних споруджень громадян України та інших осіб.
 1. Винести на розгляд сесій місцевих рад питання, щодо виділення коштів на облаштування місць запуску осіб та транспортних засобів за лінію інженерних прикордонних споруджень.
 1. Список осіб, яким планується надати дозвіл на проведення робіт за лінією інженерних прикордонних споруджень, подавати на перевірку ГУ НП у строк до 10 діб з моменту отримання відповідного запиту від представників Держприкордонслужби.
 1. Організувати висвітлення в місцевих засобах масової інформації роз’яснень щодо визначеного наказу порядку в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між ДК і лінією прикордонних інженерних споруджень та вказати місця пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень, а також позитивних прикладів спільних дій ДІПС ДПСУ та ДОП НПУ.
 1. При необхідності відкриття нових місць запуску за лінією інженерних прикордонних споруджень з метою оптимізації проведення робіт звертатись із відповідним запитом до органів охорони ДК по завершенню поточного року.
 1. Визначити у межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району місця масового відпочинку населення, місця для купання, рибальства та утримання і випасання худоби, а також встановити порядок їх обладнання і використання, згідно п.п.14 та 15 Постанови КМУ №1147.
 1. Погодити з органами місцевої влади місця пропуску осіб за лінією прикордонних інженерних споруджень.
 1. Встановити дорожні знаки відповідно до реєстру доріг, затверджених розпорядженням Турківської райдержадміністрації №119 від 06.06.2016.
 1. Визначити додаткові завдання щодо посилення роботи з ГФ з охорони громадського порядку та ДК зі сторони посадових осіб ДПСУ та НПУ, націлити їх на ефективну роботу з метою протидії порушення законодавства в прикордонні.
 1. Забезпечити підведення спільних нарад з підбиття підсумків роботи та підтриманням взаємодії між ДІПС та ДОП

???????????????????????????????

???????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*