Нарада з питань проведення в районі свята Героїв

Сьогодні, 22 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулася нарада з питань проведення в районі свята Героїв.

23 травня вшановується пам’ять всіх українців, що пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та Незалежність України. Так, у четвер, 23 травня, о 16.00 год. в приміщенні актової зали Турківської музичної школи (вул. Січових Стрільців, 64) відбудуться урочистості з нагоди Дня Героїв.

Довідково:

День Героїв або Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення. Львівська обласна рада прийняла рішення про відзначення свята в четверту неділю травня.

Історія відзначення Свята Героїв сягає далекого 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*