Нарада з питань проведення районної спартакіади держслужбовців

???????????????????????????????

Сьогодні, 22 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральної влади і районних служб проведено нараду з питань проведення районної спартакіади серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Змагання проводяться з метою масового залучення державних службовців до активних занять спортом, пропаганда здорового способу життя, виявлення найсильніших команд державних службовців з таких видів спорту як волейбол, міні-футбол, настільний теніс, шахи, шашки. Спартакіаду планують провести 10 червня 2018 року в приміщенні Турківського НВК.

За результатами змагань буде відібрано збірну команду району для участі в обласній спартакіаді. 24 червня відбудуться зональні змагання в місті Старий Самбір, а 1 липня- фінальні змагання в місті Сокаль.

У 2017 році держслужбовці Турківщини (на фото) зайняли друге командне місце у фінальних змаганнях спартакіади, яка проходила у Львові.

Збірна держслужбовців 2017

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*