Нарада з питань проведення Чемпіонату України з гірських гонок «VIII БЕСКИД-1»

???????????????????????????????Сьогодні, 7 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальника Турківського ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області Сергія Захарчика, голів місцевих рад, секретаря міської ради Олександра Гвоздінського відбулася нарада з питань проведення Чемпіонату України з гірських гонок «VIII БЕСКИД-1». На нараді обговорено організаційні питання щодо проведення даного заходу.

???????????????????????????????ГО «Галицький автомобільний клуб» організовує IV етап Чемпіонату України з гірських гонок «VIII БЕСКИД-1» та V етап Чемпіонату України з гірських гонок «VIII БЕСКИД-2», які відбудуться 09-11 червня 2017 року на підйомах Ужоцького перевалу у Великоберезнянському районі Закарпатської області та Турківському районі Львівській області. Змагання проводяться у відповідності з Загальним регламентом Чемпіонату України з гірських гонок 2017 року , НСК FAU .

Чемпіонат України з гірських перегонів 2017 року піднімається на найвищу точку і претендує на рекорд: найдовша траса з рекордною кількістю поворотів, найбільшим перепадом висот та найвищою точкою проведення! Учасники з усієї України, представники різних дисциплін автоспорту, унікальні автомобілі та пілоти – справжні легенди!

Саме 4-й та 5-й етапи подарують учасникам та глядачам найяскравіші враження та емоції. У розпал туристичного сезону перегони проходитимуть у безпосередній близькості до найпопулярніших туристичних малих міст України – Турки та Ужка. Це означає, що пілотам доведеться серйозно підготувати не тільки себе, а й техніку. Так, 4-й етап під назвою «УЖОЦЬКИЙ КОРДОН» матиме різницю у підйомі між точками старту та фінішу у 97 метрів, довжину 3,6 кілометри і стане одним з найшвидших, оскільки має майже пряму асфальтову ділянку. А от 5-й етап Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД» матиме низку рекордних показників: найдовшу трасу – 3,9 кілометри з рекордною кількістю поворотів, та, найголовніше – найбільшим перепадом висот. Різниця висот між точками старту та фінішу становитиме 211 метрів!

Урочиста церемонія відкриття  Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД 2017» буде проходити в м.Турка, Майдан Шевченка 9 червня 2017 року о 19.00 год. Початок змагань 10 червня 2017 року з 09.00 год. Змагання будуть проводитися на території району на автомобільній дорозі Львів-Ужгород на ділянці від смт.Бориня до с.Верхнє та на Ужоцькому перевалі. В зв’язку з тим тимчасовий проїзд дорогою по напрямку смт.Бориня – Ужоцький перевал буде закритий з 09.00 год до 18.00 год. Пропонується для транспорту об’їзна дорога Бориня – Нижнє Висоцьке – Нижнє-Верхнє та в зворотному напрямку.

Доводимо до відома жителів прилеглих населених пунктів до дороги Бориня-Ужоцький перевал про дотримання правил техніки безпеки при користуванні транспортом, випасу худоби та догляду батьків за неповнолітніми дітьми.
.

Траса змагання «УЖОЦЬКИЙ КОРДОН»

Львівська область, Турківський район; Ужоцький перевал.

Довжина траси 3,6 км, ухил – 2,8%,

перепад висот – 97 м ;

правих поворотов – 6 , лівих поворотов – 8,

покриття – асфальт.

Траса змагання «БЕСКИД»

Закарпатська область, Великоберезнянський район, с.Ужок, Ужоцький перевал.

Довжина траси – 3,9 км, перепад висот – 211 м;

правих поворотів – 10, лівих поворотів – 12;

покриття – асфальт

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників.

Залікові групи в яких виступають спортсмени, формуються відповідно потужності двигуна автомобілів і є такими:

А4 Автомобілі груп «N», «R», «А» та сертифіковані FAU автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 3500 куб. см. включно без наддуву або до 2058 куб. см. включно для двигунів з наддувом
А3 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 2000 куб.см, а також автомобілі групи «А» з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.
А2 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см та автомобілі з 16- клапаним двигуном з робочим об’ємом до 1600 куб.см
А1 Автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1400 куб. см.
А9К Автомобілі радянського та іноземного виробництва, з атмосферним двигуном і об’ємом до 2000 куб.см., з приводом на задню вісь.
А8К Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1600 куб.см.(ВАЗ, ІЖ, Москвич та їх модифікації).
А7К Сертифіковані FAU автомобілі з приводом на задню вісь з робочим об’ємом двигуна до 1300 куб.см. (ВАЗ 2101, ЗАЗ та їх модифікації).
ІС Автомобілі незалежно від типу приводу та робочого об’єму двигуна, які відповідають технічним вимогам до будь-якої іншої групи Чемпіонату України з гірських гонок та з обов’язковою вимогою, що вони вироблені до 1991 року

 

Програма змагань

9 червня 2017
19:10 Урочисте відкриття змагання м.Турка, вул.Січових Стрільців, площа
10 червня 2017
09:00 Закриття траси для стороннього руху
09:00 – 11:00 Вільні тренування
11:20 – 13:20 Кваліфікаційні заїзди
14:00 – 18:00 Залікові заїзди
18:10 Відкриття траси для транспорту
11 червня 2017
08:00 Закриття траси для стороннього руху
08:10 – 10:00 Вільні тренування
10:00 – 13:00 Кваліфікаційні заїзди
13:30 – 17:30 Залікові заїзди
17:40 Відкриття траси для транспорту
18:45 – 19:45 Урочисте закриття змагань с.Ужок, Стадіон (біля Сільської Ради)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*