Нарада з питань підготовки та відзначення у Турківському районі Дня захисника України

1

Сьогодні, 2 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра  Лабецького відбулася нарада з питань підготовки та відзначення у Турківському районі Дня захисника України за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Олександр Лабецький відзначив історичний зв’язок цього свята зі святом козаків та Покрови, наголосив на важливості гідного його проведення, що сприятиме збереженню та розвитку національних військових традицій, вихованню молодого покоління у дусі патріотизму, вшануванню бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу. Зокрема, наголосив, що Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня. Мета – вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

На нараді обговорено організаційні питання, зокрема, щодо проведення урочистих заходів, питання щодо відвідування сімей загиблих учасників АТО та покладання квітів до місць поховань загиблих захисників Вітчизни та інші.

За підсумками наради було визначено ряд завдань щодо своєчасної та належної підготовки до проведення в нашому районі Дня захисника України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*