Нарада з питань перевезень пасажирів пільгових категорій

images-2Сьогодні, 9 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулася нарада з питань перевезень пасажирів пільгових категорій. В нараді взяли участь завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олег Сподарик, директор ПП «Тур-Авто» Василь Кметик.

В районі перевезенням пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування займається ПП «Тур-Авто».  Відносини авто перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, згідно статті 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначаються договором про компенсацію витрат на перевезення окремих категорій громадян у Турківському районі.

Законодавчим актом, який регламентує відносини управління праці та соціального захисту населення, як розпорядника коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня з підприємствами, що надають послуги з проїзду щодо проведення розрахунків видатків на відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян є постанова КМУ від 29.01.2003 № 117 «Про єдиний державний реєстр осіб, які мають право на пільги» та наказом Мінстату України від 27.05.1996 № 150 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах».

Згідно кошторисних призначень на 2016 рік «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» передбачено кошти в сумі 170 000 грн. За 6 місяців поточного року заборгованість перед перевізником становить 35 767, 45 грн. Всього з місцевого бюджету профінансовано 88 056,90 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*