Нарада з питань організації та проведення у районі заходів до Дня пам’яті та примирення

???????????????????????????????Сьогодні, 3 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань організації та проведення у районі заходів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Було визначено основі урочисті та меморіальні заходи, що заплановано в районі до цих пам’ятних дат. Обговорено питання впорядкування  місць захоронень воїнів, проведення Єдиного дня інформування населення на території району. В нараді взяли участь директор Турківського РЦСССДМ Володимир Хомин, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович, начальник відділу культури і туризму Володимир Кузьмин, заступник начальника служби-начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Марія Лило, заступник головного лікаря Турківської КЦРЛ Іван Нагайко, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Богдан Макаришин.

На нараді було доручено відділу освіти райдержадміністрації, сектору молоді та спорту райдержадміністрації організувати проведення у навчальних закладах району тематичних бесід, інформаційних годин, лекцій, засідань за круглими столами, диспутів, присвячених ролі Українського народу у Другій світовій війні, наступності різних поколінь захисників України, активізувати роботу із формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення до ветеранів. Заплановано відвідування ветеранів війни та сприяти своєчасному наданню ветеранам Великої Вітчизняної війни з урахуванням їх соціально-побутових потреб необхідної матеріальної, фінансової, організаційної та іншої допомоги.

Також обговорено про захід , який відбудеться 7 травня о 13.30, м. Турка, а саме : молебень біля статуї Божої Матері та покладання квітів до могил загиблих воїнів на міському цвинтарі з нагоди Дня пам’яті і примирення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*