Нарада з питань облаштування захисної прикордонної смуги

Сьогодні, 20 листопада, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань облаштування захисної прикордонної смуги. На нараді присутні начальник відділу прикордонної служби «Сянки» підполковник І.О. Терехов, помічник начальника відділу по роботі з іноземцями та адміністративними впровадженнями ст.л-нт В.В.Антонів, представники правоохоронних органів району, керівники лісогосподарських підприємств, голови місцевих рад, які знаходяться в прикордонній зоні, голова товариства мисливців та рибалок Богдан Михайлик.

Основним питанням було обговорення постанов Кабінету Міністрів України від 2707.1998 №1147 «Про прикордонний режим», від 03.08.1998 №1199 «Про контрольовані прикордонні райони».

Також було обговорено питання про проведення робіт в прикордонній зоні, в тому числі  в профілактичній зоні (проведення випасу худоби, та інші роботи).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*