НАРАДА З ПИТАНЬ ЛІСОВПОРЯДКУВАННЯ

Самбір лісовпорядча нарада фото

30 травня 2017 року у місті Самборі  в приміщенні контори ДП «Самбірське лісове господарство» відбулася перша лісовпорядна нарада, на якій обговорено питання, пов’язані з проведенням польових лісовпорядних робіт, в тому числі земельних, екологічних та соціально-економічних проблемних питань лісової галузі в районах області.

Самбір лісовпорядча нарада фото всі

 У нараді взяли участь представники районних державних адміністрацій, районних рад, відділів Держгеокадастру Самбірського, Мостиського, Дрогобицького, Миколаївського та Городоцького районів та всіх зацікавлених сторін. Турківщину представляли заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу райдержадміністрації Богдан Москаль, головний спеціаліст з питань бюджету та фінансів районної ради Василь Гакавчин, головні лісничі ДП «Турківське ЛГ» Михайло Леськів та ДП «Боринське ЛГ» Віталій Земан.

З основними доповідями виступили  перший заступник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень, в.о. начальника-головний інжненер Львівської державної лісовпорядної експедиції Василь Копильців та директор ДП «Самбірське ЛГ» Ігор Ярема. Зокрема Ярослав Целень наголосив, що про проведення лісовпорядкування потрібно проінформувати громадськість, місцеві громади,  довести їм доцільність проведення даних робіт, розказати про вибіркові рубки дерев, що ліс повинен приносити гроші, у вигляді прибутків державі, місцевим радам не забуваючи при цьому про людей, щоб кожний громадянин того чи іншого населеного пункту мав змогу  вийти в ліс, збирати ягоди чи гриби, мати змогу відпочити на природі, насолодитися лісом.

У 2017 році Львівською державною лісовпорядною експедицією заплановано проведення базового лісовпорядкування  в лісовому фонді ДП «Самбірське ЛГ»(39,4 тис. га), ДП «Дрогобицьке ЛГ» (29,9 тис. га), ДП «Боринське ЛГ» (18.4 тис. га), ДП «Старосамбірське ЛМГ» (31,9 тис. га),  та ДП «Турківське ЛГ» (18,7 тис. га). Базове лісовпорядкування полягає в розроблені комплексу заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення  екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд. Результатом базового лісовпорядкування є розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства на 10 років з урахуванням стану та перспектив економічного розвитку регіону.    Головне з чим погодились всі учасники наради – це відмова від суцільних рубок і перехід до вибіркової системи рубок.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*