Нарада з питань ходу призовної кампанії в Турківському районі

Сьогодні, 22 травня, заступник голови райдержадміністрації – голова призовної комісії – Юрій Лило провів нараду з питань ходу призовної кампанії в Турківському районі. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Василь Костишак, військовий комісар Турківського районного військового комісаріату підполковник Руслан Косман,

головний лікар комунального некомерційного підприємства «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Яцкуляк та ін..

Юрій Лило під час наради наголосив на необхідності виконання завдань під час проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу відповідно до вимог Указу Президента України №22/2019 від 30 січня 2019 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році».

Присутні розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю, притягнення ухильників від призову до відповідальності. Також обговорили роль органів місцевого самоврядування у проведенні оповіщення призовників, питання комунікацій між військовим комісаріатом та правоохоронними органами, роботу районної медичної комісії з питань проведення оглядів призовників.

По завершенні наради підведено підсумки та запропоновано конкретні дії й заходи для якісного й ефективного проведення призову громадян в Турківському районі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*