Нарада з питань формування районного бюджету на 2018 рік

???????????????????????????????

У понеділок, 4 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський провів нараду з питань формування районного бюджету на 2018 рік. Участь у нараді також взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, інших територіальних органів виконавчої влади в районі.

Під час наради її учасники обговорили основні підходи та особливості  формування бюджетів на 2018 рік. Зі слів начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Юсиповича, на сьогодні змін у законодавстві стосовно джерел формування дохідної частини місцевих бюджетів не відбулося, крім того, що з 1 січня 2018 року до місцевих бюджетів зараховуватиметься:

– 100% єдиного податку, що сплачується платниками єдиного податку четвертої групи (сільгосптоваровиробники);

– протягом 2018–2019 років зберігається норма щодо зарахування 13,44% акцизного податку з пального до місцевих бюджетів.

«Якщо вести мову про формування видаткової частини місцевих бюджетів, то при розрахунках показників видатків та наданні кредитів необхідно враховувати підвищення розмірів державних соціальних стандартів: розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018року становитиме 3723 гривні (+ 16,4% до попереднього року); посадовий оклад працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з 1 січня 2018 року – 1762 гривні (+ 10,1% до попереднього року); прожитковий мінімум становитиме на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2018 року у розмірі 1700 гривень, з 1 липня – 1777 гривень, з 1 грудня – 1853 гривні» – зазначив Володимир Юсипович.

За підсумками засідання дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, іншим центральним органам виконавчої влади в районі.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*