Нарада з питань електронного декларування

imagesСьогодні, 8 вересня, заступником голови райдержадміністрації Юрієм Лило проведено нараду з керівниками відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації з питань виконання Закону України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в 2016 році» стосовно введення електронного декларування та виготовлення електронних підписів. В нараді взяли участь завідувач сектору роботи з персоналом апарату райдержадміністрації Валентина Костевич, головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Володимир Баган.

Завідувач сектору роботи з персоналом надала інформацію щодо процедури отримання послуг електронного цифрового підпису та про вимоги до заповнення електронної декларації. Вона зокрема, зазначила, що  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 15 серпня запустить систему електронного декларування для посадовців. Державні службовці категорій А та Б, в термін 60 днів з початку запуску електронної декларації, мають заповнити та подати електронну декларацію. Кінцевим терміном подачі є 13 жовтня 2016 року.

Вона акцентувала увагу на тому,  що державні службовців категорії Б до 15 серпня 2016 року мають виготовити електронні цифрові підписи. Також відмічалось, що НАЗКом презентовано  форму нової електронної декларації для посадовців та представлено тестову версію web-сайту, де можна вже зараз потренуватися заповнювати декларації: http://try.declaration.org.ua.

Більш детально технічну частину даного питання представив  головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Володимир Баган. Він зупинився на алгоритмі підготовки до виготовлення електронних підписів, опираючись на офіційний веб – сайт  АЦСК органів юстиції України    https://ca.informjust.ua

Також розглядалося питання про оприлюднення райдержадміністрацією даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритої інформації, акцентувалася увага  на тому, що кожен відділ має визначитись із такою інформацією, крім тих обов’язкових розділів, які визначено Постановою КМУ.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*