Нарада з питань благоустрою населених пунктів та очищення придорожніх смуг

DSCN9393

29 березня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського проведено нараду з питань благоустрою населених пунктів та очищення придорожніх смуг з керівниками дорожніх філій та завідувачем сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олегом Сподариком.

З метою належної підготовки до Великодніх свят, в рамках проведення місячника благоустрою у Турківському районі на нараді обговорено заходи з упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

А також упорядкування вулиць, доріг та придорожніх смуг; озеленення населених пунктів; проведення очистки берегів річок, ставків від сміття; виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ; благоустрою кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів тощо.

По закінченню наради першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Яворським дано відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*