Нарада з працівниками народних домів району

3 квітня 2013 року в приміщенні Турківської дитячої музичної школи була проведена нарада з працівниками народних домів району. Нараду проводила в.о. начальника відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Лілія Яворська. У  нараді також взяли участь заступник голови Турківської райдержадміністрації  Іван Січак, директор районного народного дому Петро  Косачевич  та методисти районного народного дому.

На нараді йшлося про  перевірку закладів культури району в робочий час, здачу платних послуг,  про прибирання територій та розташованих на них об’єктів культурного значення.

Методисти районного народного дому ознайомили присутніх з графіком здачі звітів, графіком проведення огляду по музичному, вокальному жанру та художнього слова, та проведення конкурсу Великодніх композицій  «Великдень для всіх». Директор районного народного дому Петро  Косачевич  проінформував  працівників клубних заходів про проведення вечору-реквієму до Чорнобильської трагедії.

За підсумками наради  Лілія Яворська  наголосила на виконання поставлених перед ними  завдань,  дотримання трудового розпорядку та виконання розпорядження голови районної державної адміністрації з питань проведення в районі місячника озеленення, прибирання та благоустрою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*