Нарада з працівниками народних домів району

WMsthTNYHoY8 липня, в актовому залі Турківської дитячої музичної школи була проведена нарада з працівниками народних домів району за участю першого заступника голови  Турківської районної державної адміністрації Володимира Багана та голови Турківської районної ради Володимира Лозюка Нараду проводив начальник відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації  Володимир Кузьмин. У  нараді також взяли участь  директор районного народного дому Петро  Косачевич, методисти районного народного дому.

Розпочалася нарада з питання про хід підготовки до Третього Світового Конгресу Бойків, який відбудеться з 6 по 9 серпня 2015 року,  про що доповідав директор районного народного дому Петро Косачевич. Володимир Лозюк звернув увагу на те, щоб було призначено відповідальних осіб за проведення заходів під час Конгресу та закликав активно взяти участь всіх працівників культури району у цьому міжнародному заході.

Також на нараді розглядалися питання щодо участі колективів художньої самодіяльності району у Конгресі та про проведення  виставок у рамках  Конгресу.

За підсумками наради  Володимир Кузьмин  наголосив,  що він надіється, що Конгрес буде проведено на високому рівні завдяки керівництву району та працівниками культури.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*