Нарада з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України

DSCN7859-300x214

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано, у четвер, 17 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ої річниці Незалежності України. Відкриваючи нараду, Юрій Лило наголосив, що в рамках урочистостей потрібно, насамперед, відзначити тих активних, непересічних особистостей, завдяки кому наша Вітчизна отримала свою незалежність і тих, хто захистив і тепер захищає суверенітет і територіальну цілісність держави в АТО на Сході України.

На нараді розглянуто план заходів та внесено ряд поправок до відзначення цих загальнодержавних свят у Турківському районі. Зокрема, вирішено, що основні заходи будуть проводитися у середу, 23 серпня. Розпочнеться святкування біля стенду Небесної Сотні, де присутні вшанують пам’ять Героїв, які відали своє життя та сили за те, щоб ми жили у вільній Україні. Продовжиться свято урочистою ходою до скульптури Божої Матері, де відбудеться молебень за Україну. На площі Шевченка –   підняття Державного Прапора України, а потім у культурному центрі «Україна» де власне, і будуть проходити культурно-мистецькі святкові заходи. Програма розрахована на різновікові категорії населення.

Також 24 серпня 2017 року у церквах району проводитиметься Служба Божа за Україну.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*