Нарада питань дотримання законності та правопорядку на території району.

  1. DSCN6551Сьогодні, 17 грудня, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький провів оперативну нараду за участю голови районної ради Володимира Лозюка, керівників правоохоронних органів району з питань дотримання законності та правопорядку на території району.

На нараді були розглянуті питання стану правопорядку та забезпечення громадської безпеки на території Турківського району, безпеки дорожнього руху, взаємодії органів виконавчої влади з правоохоронними органами. Особливу увагу приділено вирішенню питань взаємодії органів внутрішніх справ з органами державної влади в питаннях, пов’язаних з дотриманням законності та громадського правопорядку на території району. Також під час наради Олександр Лабецький заслухав питання про стан справ з забезпечення правопорядку біля закладів громадського харчування, які працюють в вечірній та нічний час.

За результатами обговорень питань порядку денного прийнято рішення для врегулювання проблемних питань.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*