Нарада працівників централізованої бібліотечної системи району

Сьогодні в приміщенні Турківської музичної школи проведена нарада працівників Турківської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) за участю в. о. начальника відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Лілії Яворської.

Директор ЦБС Ганна Семків ознайомила присутніх з наказами по ЦБС та про підведення підсумків ІІ районного туру Всеукраїнського дитячого конкурсу «Найкращий читач України 2013 р., а також про участь двох переможців в 3-му (обласному турі), який відбудеться 23 квітня в обласній бібліотеці для дітей.

Методисти центральної районної бібліотеки, ознайомили з заходами ЦБС «Про посилення соціального захисту колишніх політичних в’язнів , репресованих та членів їх сімей на період 2013 – 2015 рр.» та «По захисту ранньоквітучих рослин» , а також про проведення вечору – реквієму  до Чорнобильської трагедії.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*