Нарада із суб’єктами господарювання деревообробної галузі

Сьогодні, 27 вересня, в залі засідань районної ради під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Яворського проведено нараду із суб’єктами господарювання деревообробної галузі. У нараді взяли участь представники ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Лобай та Анатолій Люльчук, начальник Турківського відділення поліції Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області Дмитро Роль, заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Самбірської ОДПІ управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області Ігор Петрівський, представник Дрогобицького МРВ СБУ у Львівській області Тарас Пупа, директор Боринського лісового господарства Михайло Ільницький, директор Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» Богдан Петренко та директор Турківського лісового господарства Василь Барабаш, начальник відділу економічного розвитку Тетяна Курус, а також суб’єкти підприємницької діяльності деревообробної галузі. Метою проведення наради було забезпечення раціонального використання лісових ресурсів району, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в деревообробній галузі, попередження незаконного використання деревини, забезпечення безпечних умов праці працівників деревообробної галузі.

Після інспектування комісією суб’єктів підприємницької діяльності в сфері лісопереробної галузі, що створена при Турківській райдержадміністрації, відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації, було виявлено ряд недоліків, а саме: 6 лісопильних об’єктів не зареєстрованих в органах фіскальної служби; відсутність книги обліку лісопродукції та ін.. Вказані недоліки виправити в найкоротший термін, оскільки надалі діяльність суб’єктів деревообробної галузі знаходиться на контролі у фіскальній службі та правоохоронних органах.

Під час наради було наголошено на необхідності реєстрації суб’єкта господарювання, приведення усієї документації у відповідність до нормативно-правових актів, порядку оформлення трудових відносин та гідна оплата праці працівників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*