Нарада директорів шкіл Турківського району

DSCF1951

У середу, 27 вересня, в Турківській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 відбулася нарада директорів шкіл Турківського району, на якій були присутні начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету.

У роботі наради взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило. Основна думка, до якої підводив усіх присутніх освітян Юрій Лило, – наша спільна робота проводиться тільки заради та на благо дітей. У цьому ж напрямку, потрібно і рухатись надалі, забуваючи деінде про особисті амбіції та емоції.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська оголосила план проведення наради директорів шкіл, а саме:

  1. Режим роботи навчальних закладів і погодження розкладу уроків.
  2. Організація та проведення харчування учнів.
  3. Підготовка шкіл до осінньо – зимового періоду.
  4. Охоплення дітей всеобучем.
  5. Різне.

По першому питанню виступив в.о. начальника Держпродспоживслужби у Турківському районі Володимир Зубрицький, який у своєму виступі наголосив, що керівники  шкіл району повинні дотримуватись методичних вимог при складанні розкладу уроків у навчальних закладах.

Особлива увага по другому питанню зверталася на  норми та якість продуктів харчування. Керівникам загальноосвітніх шкіл потрібно здійснювати постійний контроль за сертифікацією продукції, яка завозиться у навчальні заклади.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Гошівська наголосила що керівникам шкіл потрібно взяти під особистий контроль завіз дров та вугілля, у стислі терміни підготувати навчальні заклади до роботи в осінньо – зимовий період.

Охоплення дітей всеобучем доповідав спеціаліст відділу освіти Богдан Макаришин.

Керівники навчальних закладів зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, до спеціалістів районної освітянської ланки і отримали на них вичерпні відповіді. Підсумки наради підвела начальник відділу освіти Наталія Гошівська.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*