Нарада до річниці Чорнобильської трагедії

imagesСьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі першого  заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана проведено нараду з керівниками структурних підрозділів щодо заходів до річниці Чорнобильської трагедії та з метою вшанування постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Під час наради обговорювались питання медичного забезпечення ліквідаторів, вшанування пам’яті загиблих в трагедії на Чорнобильській ЧАЕС, розглянуто питання щодо надання постраждалим громадянам пільг і компенсацій, передбачених законом України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Олександр Лабецький наголосив на важливості виконання однієї з соціальних ініціатив Президента України щодо покращення соціального захисту кожного постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та наголосив, що в цій справі не повинно бути байдужих, усім категоріям постраждалого населення потрібно приділити особливу увагу, виявити чуйність і допомогти у вирішенні наболілого.

Вирішили, що 24 квітня у м. Турка відбудеться відправлення панахиди, покладання квітів до меморіального комплексу загиблим ліквідаторам на Чорнобильській атомній електростанції та ін. У районних бібліотеках проходитимуть різноманітні заходи та виставки, а у школах району проводитимуться уроки – реквієми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*