Наприкінці жовтня презентують Проект «Metropolis: утопії минулого про місто майбутнього»

Сьогодні, 1 жовтня, до Всесвітнього дня архітектури відбулась  прес-конфереція, у межах якої  анонсували виставковий проект «Metropolis: утопії минулого про місто майбутнього».

Зазначимо, що Проект став переможцем грантової програми Культурного фонду України.

Львівська спілка архітекторів підписала договір з Міністерством культури щодо початку реалізаціі цього мистецького проекту. Виставка стане першим кроком у процесі утворення Регіонального Центру архітектури, дизайну та урбаністики.

«Архітектура – це є комфорт,  середовище, яке повинно формуватися для нашого громадянського суспільства.  Архітектори – це ті люди, які формують  це середовище, тому ми робимо пропаганду своїх ідей, своєї спадщини, якісного способу відношення до своєї архітектури», – зазначив старший викладач кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка», Член Правління Львівської  Національної Спілки Архітекторів України Володимир Дідик.

Сам виставковий проект, за словами голови Правління Львівської обласної організації Національної Спілки Архітекторів України Богдана Гоя, має на меті ознайомити відвідувачів з утопічними архітектурними проектами, які не втілили у життя у місті Львові.

У межах нашої виставки ми хочемо ознайомити мешканців та гостей міста з утопічними проектами, які передбачались в межах повоєнної реконструкції міста і розроблялись ще в 40-і роки. Одним із них буде стане проект  “Львів – порт п’яти морів”, який полягав у тому, щоб поєднати Балтійське і Чорне моря каналом, що проходив би через Львів. Окрім того, продемонструємо і проект,  який вже давно став предметом для жартів – це ідея побудови  Львівського метро”, – додав  Богдан Гой.

Робоча дата відкриття виставки – 23 жовтня.
Експонуватиметься у Львівському будинку архітекторів (вул. Підвальна,4, 2-й поверх).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*