Наприкінці вересня Львів прийматиме екологічний велофорум

Наступної п’ятниці, 30 вересня, у Стрийському парку відбудеться ІІ Форум “Місто. Транспорт. Екологія” (МТЕ-2016), який цього року присвячений найекологічнішому міському транспорту – велосипеду.

За словами організаторів, мета заходу – підсумувати успіхи та окреслити плани і проекти у розвитку велосипедної інфраструктури Львова та області, а також привернути увагу до правил та культури вуличного руху за участю велосипедистів.

Участь у Форумі “МТЕ-2016. Велосипед і місто” візьмуть представники державної влади, експерти з питань оптимізації міського простору, вело-активісти, підприємці, представники міжнародних організацій, а головне активні та перспективні користувачі велосипедів.

Програма Форуму включатиме три зони активності:

– виставка представників вело-бізнесу та бізнесу, пов’язаного з використанням велосипедів;
– конференція, присвячена проектам з розвитку вело-інфраструктури, вело-підприємництва та вело-культури;
– вулична активність – тестування велосипедів “в костюмах”, зона для фотографування.

Варто зазначити, що захід організовує Львівська торгово-промислова палата за підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у заході – безкоштовна. Попередня реєстрація – обов’язкова.

Детальніше про велофорум, реєстраційна форма та контактна інформація за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*