Наприкінці травня у Львові стартує Міжнародний агрофорум “АГРОПОРТ West 2016”

У травні Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького прийматиме Міжнородний агрофорум “АГРОПОРТ West 2016”. Захід, що триватиме три дні, з 26 до 28 травня, орієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх фермерських господарств Західної України.

Про це на прес-конференції у четвер, 28 квітня, розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

“На підтримку малого й середнього виробника фермерських господарств з обласного бюджету цьогоріч ми виділили близько 11 мільйонів гривень, з районних – ще близько 4,3 мільцонів, – зазначила Наталія Хмиз. – Але, окрім фінансової підтримки, наше завдання – надати виробникам знання і можливість доступу до інновацій, які сьогодні впроваджує аграрний сектор”.

За її словами, серед ключових тем “АГРОПОРТ West 2016” – тваринництво, лiсництво, вирощування органiчної продукцiї, ягiд, овочiвництво, садiвництво, рибне господарство, а також iнфраструктура й логiстика, безпека харчових продуктів та експорт.

Родзинкою агрофоруму стане Національний конкурс шеф-кухарів “День української кухні”. У конкурсі візьмуть участь 200 майстрів кулінарної справи із різних регіонів України. Також понад 500 професійних кухарів відвідають захід, аби ознайомитись із особливостями української національної кухні. Організатори також запланували кулінарні майстер-класи, семінари та дегустації.

Крім традиційних тематичних виставок, експозицій сільськогосподарської техніки, спеціалізованих конференцій та круглих столів, відбудуться й численні бізнес-зустрічі “один на один”. Такі спілкування дозволять фермерам, постачальникам і рітейлу укласти нові вигідні контракти.

Всі охочі можуть відвідати Міжнародний агрофорум безкоштовно. Попередньо потрібно пройти реєстрацію на сайті  http://agroport.ua.

Зазначимо, що “АГРОПОРТ West  2016” відбуватиметься за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації.

Довідка:

“АГРОПОРТ” – один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі, цього року відбудеться відразу в двох містах: у Львові та Харкові у форматі “Захід-Схід”. З точки зору організаторів, це дасть змогу не тільки розширити географію форуму, а стане найважливішим кроком на шляху ментального об’єднання фермерів України і створить єдине поле для професійних дискусій. Програма АГРОПОРТ West орієнтована перш за все на розвиток потенціалу АПК Західної України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*