Наприкінці травня на Форумі ідей презентують найкращі молодіжні проекти

Молодь запрошують подавати свої соціальні ідеї для участі у Форумі ідей, який 28–29 травня відбудеться у Львові. Цей захід стане підсумком проекту “Ідея змінює країну”, котрий цієї весни успішно реалізовується на Львівщині.

Молодіжні проекти можна надсилати до 23 травня на електронну адресу відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації: molodpol@gmail.com.

“Найголовніше зараз не проґавити шанс скерувати свою енергію на розвиток нашої держави. Тому “Ідея змінює країну” – це креативна платформа для нових проектів, якісних змін та формування молодих лідерів, – наголошує начальник відділу молодіжної політики Андрій Ковальський. – Проект ставить за мету об’єднати талановиту та соціально-відповідальну молодь, яка готова активно включатися у життя громади та держави”.

Автори трьох найкращих проектів, які будуть напрацьовані упродовж Форуму ідей, отримають фінансування на реалізацію.

Чекаємо на ваші заявки, адже саме ваша ідея може стати початком позитивних змін у нашій країні!

Проект реалізується спільно із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО “Спілки Української молоді в Україні”, Українським католицьким університетом та Львівським обласним молодіжним центром.

Довідки за телефоном: +380 (67) 723 76 39 – Андрій Ковальський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*