Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

Перспективні напрямки співпраці між Львівщиною та Латвією обговорили під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського з латвійською делегацією у п’ятницю, 29 листопада.  

Присутні порушили питання співпраці у сфері євроінтеграції, а також впровадження латвійського досвіду у розробці проектів розвитку інфраструктури і збільшення енергоефективності області.

В межах зустрічі представники латвійської делегації розповіли про свій досвід в проведенні реформи децентралізації. Член правління Європейської асоціації регіонального розвитку Айгарс Пармс також запропонував можливі напрями подальшої співпраці у різних галузях, зокрема у поводженні із ТВП, дорожнього господарства, а головне – розробки енергоефективної політики управління та її імплементації.

«Ми зацікавлені в довгостроковому розвитку наших відносин і маємо відповідний досвід у просуванні енергоефективного управління та нагляду за пов’язаними проектами на рівні ЄС» , – зазначив Айгарс Пармс.

«Ми одні із кращих в Україні із реалізації міжнародних проектів. Є маса позитивних прикладів роботи із іноземними фондами. Нам є із чим працювати і є куди розвиватись. Важливо нашу співпрацю, яка вже існує, активізовувати та розвивати у подальшому», – наголосив Василь Лозинський.

Айгарс Пармс також запевнив, що Латвія продовжуватиме приймати на реабілітацію воїнів АТО/ООС та дітей, що втратили рідних під час бойових дій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*