Напередодні Міжнародного дня музеїв в області відзначили працівників музейної справи

Сьогодні, 17 травня, напередодні відзначення Міжнародного дня музеїв, у Італійському дворику, відбулись урочистості. Привітав працівників музейної справи області голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Це велике свято для усієї держави, усіх українців, адже музеї – це форма збереження нашої ідентичності. Я переконаний, що людина, яка не відвідувала музеї та не доторкнулася до нашої історії, вона точно ніколи не стане таким справжнім віданним громадянином своєї держави, сином чи донькою свого народу. Адже ми не взялися на цій землі випадково, наші коріння проростають тут тисячі і тисячі років. Ми люди 21-го століття 100% повинні знати як було, що відбувалось і як все функціонувало, тоді коли нас ще не було на цій землі. І дуже важливо, щоб тут зійшлися воєдино дві течії, з одного боку – велика обдарована фахова професійна течія працівників музейної справи, які є найкращими фахівцями в галузі, відданими своїй професії, а з іншого боку – велика сильна і потужна ріка людського потенціалу та розвитку звичайних людей, які кожен живуть своїми клопотами, але якщо поринуть у це неймовірне натхнення, свято величезних здобутків нашої землі, нашого народу, 100 % стануть іншими. На Львівщині найбільша кількість музеїв, а це означає, що тут найбльша кількість працівників, які живуть традиціями нашого народу, людей, які бережуть і передають все найкраще, що в нас відбувається. Та справа, яку ви робите, є базою нашого  розвитку, нашого зростання. Вірте в себе, в Україну, вірте в те, що те, що ми зробили, це наша спільна перемога, а те, що ми зробимо, це буде успіх всього нашого народу», – зазначив Олег Синютка.

Також за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження культурної спадщини та з нагоди Міжнародного дня музеїв Олег Синютка відзначив музейників області.

Зазначимо, що Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*