Напередодні Дня української писемності та мови на Сколівщині відбудеться відкриття XIV Міжнародного конкурсу ім.Петра Яцика

foto_big_683_19 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Зокрема, 8 листопада, напередодні свята, за доброю традицією, Сколівщина прийматиме гостей з нагоди відкриття XІV Міжнародного конкурсу з української мови, який названо іменем її славетного земляка, відомого мецената Петра Яцика.

Урочисте віче з нагоди відкриття XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться о 12.00 год. у смт. Верхнє Синьовидне Сколівського району.

Також у Народному домі «Бескид» міста Сколе пройде святковий концерт «Розквітай же, рідна українська мово», приурочений Дню української писемності та мови та з нагоди відкриття XIV Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Початок концерту о 13:30 год.

Нагадаємо, що ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів відбудеться у три етапи:

• І етап – з 9 до 20 листопада 2013 року – у загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах;

• ІІ етап – 23 листопада 2013 року – у районних центрах і містах обласного підпорядкування – для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів;
• ІІІ етап – 7 грудня 2013 року – обласний – у м. Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*