Нам слід закласти добрі підвалини для реалізації майбутніх проектів світового рівня – Віктор Шемчук

Для мене велика честь працювати на Львівщині, тому я зроблю усе для того, щоб започатковані напрацювання дійшли до логічного завершення, а інновації, котрі були впроваджені, обов’язково мали продовження. На цьому сьогодні, 4 березня, під час брифінгу наголосив новопризначений голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

Керівник області також зазначив: «Нам слід закласти добрі підвалини для реалізації майбутніх проектів світового рівня. На сьогодні ми спробуємо сконцентрувати зусилля на тих питаннях, які потребують найбільшої уваги».

Під час брифінгу Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко також зауважив, що на основі тих досягнень, які сьогодні має Львівщина, є всі можливості, щоб прискорено вирішувати питання, від яких залежить добробут простих людей, економічна та політична міць нашої держави.

«Сьогодні цей регіон є надзвичайно важливим з точки зору промоції України, адже саме тут є величезний історико-культурний та інтелектуальний потенціал. Місто Львів, окрім всього, є центром ІТ-технологій, осередком транспортного сполучення», – розповів Віце-прем’єр-міністр України.

«Я переконаний у тому, що новий керівник облдержадміністрації має всі професійні, людські якості для того, щоб зрозуміти усі потреби і можливості Львівщини, знайти порозуміння та консолідувати зусилля як місцевої влади, районних державних адміністрацій так і виборної влади. Адже головним гаслом на Львівщині має бути синергія, а не протистояння. Це надзвичайно важливо для того, щоб ми отримали позитивний імпульс на шляху до покращення спільного майбутнього», – додав Костянтин Грищенко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*