Нам потрібні зміни, потрібний новий погляд, – Міністр інфраструктури України Володимир Омелян студентам Львівської політехніки

Сьогодні, 14 березня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зустрівся зі студентами Національного університету «Львівська політехніка». Спілкувались про основні тенденції розбудови сучасної інфраструктури в Україні. Міністр також відповів на запитання аудиторії – студентів-економістів, будівельників, авторожників й механіків, та закликав майбутніх випускників спробувати власні сили на державній службі, працюючи над створенням нової інфраструктурної, економічної та політичної реальності в Україні.

«Нам потрібні зміни, потрібний новий погляд. Не бійтесь помилок. Нам треба ставити перед собою великі цілі. Наша країна має тисячолітню історію, але зараз важливо не копирсатись у минулому, а йти вперед. Нам досить вже бути постійним джерелом аутсорсингу та еміграції. Ми не можемо все життя латати дірки – ми мусимо будувати щось нове, сучасне, власне. Ми можемо створити свою власну успішну державу, нам це під силу», – наголосив Володимир Омелян на зустрічі. На його переконання, змінам у країні сприятиме участь молоді в її реформуванні та залучення молодих фахівців до роботи в державних органах.

«Ми створили масу речей, які сьогодні нарешті починають працювати. За підтримки Президента, Уряду та Парламенту ми повністю змінили картину наших авіаційних перевезень. Україна за останній рік увійшла в топ-20 країн світу за збільшенням кількості міжнародних рейсів. Ми переходимо до новаційних речей, таких як цифрова інфраструктура, створюємо абсолютно нові зручні додатки для повсякденного вжитку – електронна кабінет перевізника, електронний реєстр доріг, геолокація. Цього року запускаємо тестово 5G», – розповів Володимир Омелян.

Міністр радив студентам навчатися і постійно вдосконалюватись – на його думку, лише освічена молодь може долучитися до державотворення:

«Ви повинні добре знати свою справу. З досвіду – зараз величезний попит на дорожників, технологів. Пам’ятайте – у вас можуть забрати все, крім того, що в голові. Хочу вірити у те, що ваші голови будуть розумні, ясні і ви зміните Україну».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*