Найбільша стратегічна ціль Львівщини – підвищення якості життя

Додаткові місця у дошкільних закладах, інвестиції в покращення матеріальної бази професійно-технічної освіти, створення нових інклюзивно-ресурсних центрів, розвиток освітньої інфраструктури, а також якісна доступна медицина і популяризація культури та спорту – ключові моменти розвитку області на найближчі роки.

Про це сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Протягом останніх років зростає обсяг бюджетних надходжень на розвиток освіти. У 2018 році на покращення освіти залучили майже півмільярда гривень. Поза тим, у будівництві сільських амбулаторій та покращенні здоров’я дітей ми плануємо досягти високих індикаторів. Окрім того, надзвичайно потрібні заходи в народних домах та поповнення бібліотечних фондів», – наголосив Роман Филипів.

Зазначимо, в галузі охорони культурної спадщини вдається забезпечити реставраційні та ремонтні роботи на тих об’єктах, що становлять архітектурну цінність для Львівщини.

Окрім того, задля забезпечення популяризації спорту діє обласна програма «Спортивний майданчик», в межах якої кожен населений пункт оснастять полями зі штучним покриттям або тренажерним майданчиком.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*