Нагадуємо мешканцям Турківщини про дотримання правил безпеки під час Йорданських святкувань на водоймах

Під час проведення заходів Йорданського святкування на водних об’єктах необхідно неухильно дотримуватися правил поведінки та в жодному разі не купатися в не облаштованих для цього місцях, де не буде організоване чергування рятувальників та медиків.

Запам’ятайте, якщо у вас хворе серце, то утримайтеся від купання! Також бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках (ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг) людині необхідно негайно надати допомогу. При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У випадку середнього і важкого переохолодження його необхідно розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла. Потім тепло одягти та вкласти в ліжко.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані та не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка.

Не виходьте на лід без необхідності. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Нагадуємо, що в кінці  грудня та на початку січня на Львівщині була погода з плюсовими температурами і через це льодовий покрив нестійкий. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду).

Шановні краяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*