Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні вперше відвідав Львів

DSC_3445

Поглиблення економічної співпраці та створення сприятливих умов для надходження турецьких інвестицій на Львівщину – про це йшлося на зустрічі т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського з Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні Йонетом Дж. Тезелем.

“Теперішня економічна співпраця між обома країнами далеко не відповідає можливостям обох держав”, – cказав Юрій Турянський.

Однією із пріоритетних галузей розвитку на Львівщині є туризм: «Туреччина дуже добре розвиває цю галузь, – зазначив Юрій Турянський. – Тому ми прагнемо перейняти ваш досвід. Також ми відкриті для співпраці з турецьким бізнесом та створюватимемо для цього сприятливий грунт».

Йонет Дж. Тезель розповів, що у Львові вперше і пообіцяв приїхати сюди знову.

По завершенню зустрічі Юрій Турянський та Йонет Дж. Тезель висловили сподівання зустрітись сьогодні на «Арені Львів» під час футбольного матчу між харківським «Металістом» та турецьким «Трабзонспору».

Довідка

У січні-липні 2014 року  зовнішньоторговельний оборот Львівщини з Туреччиною склав 29,4 млн дол.США (127,8 % до відповідного періоду  2013 року). Експорт склав 10,7 млн дол.США (214,7 % до 7 місяців 2013 року), а імпорт – 18,7 млн дол.США (104,0 % до січня-липня 2013 року). При цьому сформувалося від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі з Туреччиною розміром 8,0 млн дол.США.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*