Надання медичних послуг та укладання договорів з ковідними пацієнтами – у центрі селектору з НСЗУ

13 серпня відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з Національною службою здоров’я України. Участь від Львівщини взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, а також директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Під час заходу учасники поспілкувалися про укладання договорів із пацієнтами, які хворіють на COVID-19, а також про вимоги до закладів, що надають медичні послуги пацієнтам із коронавірусною інфекцією.

«Ситуація із захворюваністю на коронавірус є нестабільною. В Україні було поставлено черговий антирекорд. За минулу добу – 1592 випадки захворюваності. Найбільше таких випадків зафіксовано у Харківській, Львівській та Івано-Франківській областях. Поруч із цим зростає і кількість тестувань», – зазначила начальниця управління роботи з договорами щодо спеціалізованої медичної допомоги НСЗУ Олександра Машкевич.

Нагадаємо, що на Львівщині учора, 12 серпня, зробили рекордну кількість тестувань. Зокрема, за добу методом ПЛР – діагностики провели 1756 тестувань.

За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, така цифра є рекордною та дозволить реально оцінити ситуацію в регіоні, адже таке охоплення тестуванням населення сприятиме більш точному виявленню нових випадків захворюваності.

Як повідомили у межах наради, НСЗУ виплатила кошти всім центрам екстренки за надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Зокрема, у квітні червні 25-ти Центрам виплатили кошти у сумі 532,5 млн гривень.

Завдяки оплаті через єдиного закупівельника медичних послуг центри ЕМД оперативно отримують кошти для надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою. Тариф на оплату послуг включає доплати членам спеціальних бригад ЕМД, які безпосередньо працюють з пацієнтами з COVID-19.

А серед 247 закладів, які були визначені МОЗ як такі, що надаватимуть допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією, 241 заклад – уклав угоди з НСЗУ і, відповідно, отримує фінансування та надає допомогу пацієнтам із ковід.

Зазначимо, що через значне зростання на території Львівської області випадків захворюваності на коронавірус, в області будуть відкривати лікарні “другої лінії”.

“МОЗ дало згоду на роботу кущової медустанови, яка прийматиме хворих на ковід – це Жидачівська центральна районна лікарня. Відділення практично готове приймати близько 45 таких хворих. Згодом хворих на коронавірус прийматиме і  Буська центральна районна лікарня, у якій буде можливість прийняти 40 хворих”, – зазначив Іван Собко.

Це ті лікарні, які провели кисень, облаштували все необхідне, зокрема, і палати, і індивідуальний захист для персоналу. Тепер вони мають можливість підписати угоду з Національною службою здоров’я і отримати фінансування за пакетом «COVID»..

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*