Набула чинності угода між Україною та ЄС

Учора, 1 вересня, у повному обсязі набула чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. З цієї нагоди працівники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА провели тематичний флешмоб у сквері «На валах». Усім охочим розповідали про саму Угоду та про ті переваги, які наші громадяни отримають від її реалізації.

Ця визначна подія в історії нашої країни стала черговим успішним етапом на шляху до євроінтеграційних прагнень та визнанням реформаторських зусиль українського народу.

Для України це означає тісні і тривалі відносини з Європейським Союзом на основі спільних цінностей, зокрема, демократії, дотримання прав людини, фундаментальних свобод та верховенства права.

Також Угода передбачає реалізацію низки важливих реформ, що підвищать якість життя громадян, шляхом зміцнення економіки України, підвищення стандартів у галузі інфраструктури і водночас дасть змогу зберегти чисте довкілля.

З набуттям чинності Угоди покращиться співробітництво України та ЄС в галузі освіти, що значно розширить можливості викладачів та студентів для навчання, стажування та дослідницько-наукових робіт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*