Наближається термін сплати громадянами земельного податку

податковаТурківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує, що використання землі в Україні є платним. Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Відповідно до пункту 287.5 статті 287 Податкового кодексу України фізичні особи, які мають у власності та/або в користуванні земельні ділянки, та які не мають права на пільгу щодо сплати земельного податку, зобов’язані щороку сплачувати до бюджету плату за землю в сумі та на рахунок, які зазначено у податковому повідомленні-рішенні. Так, останній день сплати громадянами земельного податку за 2014 рік – 26 серпня 2014 року.

Одночасно нагадуємо, що з наступного дня граничного строку сплати (у 2014 році – з 27 серпня 2014 р.) діючим законодавством передбачено застосування штрафних санкцій: у разі затримки сплати податку до 30 днів – 10%, більше 30 днів – 20% від суми податкового боргу. Також за кожен день прострочення нараховується пеня у розмірі 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України.

Для з’ясування додаткових питань щодо нарахованих сум податку за землю мешканці Турківщини можуть звертатися в каб.№ 4 Турківського відділення Самбірської ОДПІ, або телефоном  3-22-75.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*