На зимові канікули заклади культури Львова підготували для дітей низку цікавих заходів

У період зимових канікул заклади культури Львова підготували для дітей багато цікавих заходів. На дозвіллі діти можуть пізнавально проводити час у бібліотеках або у музеях.

Зокрема, Львівська обласна бібліотека для дітей запропонувала своїм відвідувачам проект «Подорож календарем незвичайних свят», у якому кожний день присвячений певній події. Так, маленькі читачі матимуть можливість завітати «У гості до Феміди» у день зазирання у майбутнє, бавитись у літературну гру «Подорож з казковими героями до Країни Права» у день блукання у лабіринтах або ж взяти участь у конкурсі декламаторів віршів у день «найзимовіших віршів».

На дітей також чекає Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Г. Возницького: у день св. Миколая відбудеться відкриття виставки «Година Різдва в галереї». Мистецький проект охоплює відомі картини різдвяної тематики.

У Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького та його відділах будуть проводитись майстер-класи, учасники яких матимуть можливість зробити найрізноманітніші подарунки своїм рідним.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*