На зустрічі з приватними підприємцями Турківського району розповіли про податкові новації – 2016 та протидію тіньової зайнятості

Днями в Туківському відділенні Самбірської ОДПІ  відбулось  засідання «круглого столу» керівництва відділення з приватними підприємцями району. Приводом для спілкування стало роз’яснення змін в адмініструванні ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, застосування спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, а також єдиного соціального внеску.

Зокрема було наголошено, що з 17 травня поточного року викладена  у новій редакції Інструкція про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у якій окрім нарахування і сплати ЄСВ, визначена процедура нарахування і сплати фінансових санкцій та стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів контролюючими органами.

Також, у зв’язку з нововведеннями, які набрали чинності з 01 січня 2016 року, в Інструкції прописано, що максимальна величина бази нарахування ЄСВ  дорівнює двадцяти п’яти розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом, на яку нараховується єдиний внесок.

Під час проведення зустрічі, не залишилося також поза уваги дуже актуальне питання сьогодення, а саме додержання роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці.

Було зазначено, що такі негативні явища, як заробітна плата в  «конвертах» та робота без оформлення трудових відносин мають глибокі корені й руйнують суспільство з середини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються  неоформленими.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*