На зустрічі про актуальні питання бізнесу

загруженное (3)В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ 17 листопада відбулась зустріч начальника відділення Марії Павлович з представниками малого та середнього бізнесу на тему: «Обговорення актуальних питань здійснення підприємницької діяльності,проблем їх вирішення та електронні сервіси ДФС України».

Марія Іванівна зазначила, що пропонується зменшення ставки єдиного соціального внеску до 15%, якщо дохід перевищуватиме дві мінімальні зарплати, скорочення груп платників єдиного податку, запровадження податкового компромісу, непрямих методів контролю доходів фізичних осіб, добровільного разового декларування майна та податкової амністії для громадян.

Запропонований порядок обрахування ЄСВ сприятиме не тільки детінізації зарплати, а й її зростанню. Непрямий метод контролю сплати податків полягатиме в запровадженні контролю відповідності фактичних витрат громадян на придбання активів їхнім реальним доходам. Той, хто добровільно задекларував свій майновий стан, буде звільнений від відповідальності за колишні порушення податкового чи валютного законодавства. З доходів, зазначених в разовій декларації, не треба буде платити жодних додаткових платежів. Для платників єдиного податку запропоновано три групи: фізичні особи з обсягом доходу до 300 тис. грн., до 15 млн. грн., фізичні і юридичні особи з доходом до 20 млн. грн. Для суб’єктів господарювання з доходом до 20 млн. грн. в рік пропонують заборонити податкові перевірки протягом двох років, за винятком їхніх заяв, рішення суду чи вимог кримінально-процесуального кодексу.

Також  присутніх  проінформовано про те, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України у режимі «он-лайн» доступні понад десять видів електронних сервісів, які значно полегшують роботу платників. Заслуговує на увагу функціонування сервісу «Електронний кабінет платника податків», щодня тисячі представників бізнесу користуються цим автоматизованим робочим місцем, яке забезпечує подачу декларацій в режимі реального часу з використанням електронних ключів. До того ж, в «Електронному кабінеті» можна переглядати сформовану та вже подану податкову звітність, стан розрахунків з бюджетом, у тому числі про заборгованість зі сплати податків та зборів. У разі необхідності завжди на допомогу прийде підказка «Податковий календар» та інформація з довідників.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*