На Золочівщині відкрили потужний завод по переробці олійних культур

У середу, 7 вересня, у с. Хильчиці Золочівського району на базі підприємства ТзОВ “Д-Мікс” запрацював новий завод по переробці олійних культур. Це підприємство перероблятиме 50 тисяч тонн олійних культур щороку, а плановий товарообіг – 550 млн грн на рік. 

“Тішить те, що кожного тижня на Львівщині відкривається нове підприємство, – зазначив під час урочистостей голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Такі вітчизняні підприємства – це економічне майбутнє України. Це нові робочі місця і податкові надходження до бюджетів усіх рівнів”.

Втім, як повідомив засновник ТзОВ “Д-Мікс” Федір Шопський, компанія не зупинятиметься на досягнутому, а й надалі розвиватиметься.

“У планах на майбутнє – розширення виробничих площадок вирощування птиці, – розповів він. – Також маємо намір звести новий цех з глибокої переробки м’яса птиці, побудувати лінію пакування готової продукції та інше”.

Варто зазначити, що із відкриттям заводу по переробці олійних культур додатково створено 45 робочих місць, а загалом на підприємстві уже працює 77 осіб.

Довідково:

Компанія “D-Мікс” – це високотехнологічний завод, що виробляє широкий спектр кормів для сільськогосподарських тварин найвищої якості. В структуру підприємства входять комбікормовий завод продуктивністю 45 тис тонн/рік; зернозберігальний комплекс зернових та олійних культур потужністю 45 тис тонн; цех по переробці соєвих бобів обсягом переробки 16 тис тонн/рік; завод з переробки олійних культур продуктивністю 50 тис тонн/рік; лабораторія для проведення аналізу вхідної сировини та готової продукції.

За період 2010-2015 до бюджетів усіх рівнів компанія сплатила податків на суму 47 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*